Uwaga!
Blog zawiera treści homoseksualne, przemoc oraz wulgaryzmy!
Jeżeli Ci to nie odpowiada, opuść bloga.
Wszystkich innych zapraszam do czytania :)

niedziela, 28 października 2012

"I hate everything about you" Rozdział 11

Cóz, widze, ze poprzedni rozdział nie bardzo przypadł Wam do gustu, a i do tego był raczej krótki, także... tym razem napisałam coś dłuższego i mam nadzieję, ze tym razem spodoba Wam się bardziej! ^w^Rozdział 11
- Co kurwa?! – Itachi mógł się założyć, że krzyk Deidary słychać było teraz w całym burdelu. Jednak nie zwracał na niego uwagi, tylko jednym susem doskoczył do zlewu, wyławiając nieszczęsny telefon.
- Nie stój tak debilu tylko mi pomóż do cholery! – wrzasnął brunet na otępiałego chłopaka. – Kurwa, jak to nie będzie działać to powiem, że wszystko to twoja wina i ty będziesz miał u niego przejebane!
Blondyn natychmiast zareagował. Momentalnie znalazł się przy długowłosym i bogu ducha winnym telefonie.
- A mogłeś mi kupić ten jogurt – mruknął pod nosem.
- Deidara!

niedziela, 21 października 2012

"I hate everything about you" Rozdział 10

Bardzo przepraszam, że w ubiegłym tygodniu nie pojawił się nowy rozdział! Niestety nie byłam w stanie go dokończyć - miałam koszmarnie zawalony tydzień. Ten teraz też mam, dlatego mimo fajnych planów wstawienie częśći 10. już w piątek, udało mi się to zrobić dopiero dzisiaj.
Nie przedłużam już - zapraszam do czytania i dziękuję za poprzednie komentarze! ^w^
Rozdział 10


Itachi szedł powoli jedną z mniejszych uliczek miasta. Słońce powoli przesuwało się po niebie i teraz wisiało nisko nad szarymi budynkami, zalewając je pomarańczowym światłem. Ludzie wychodzili z domów, kierując swoje kroki do najróżniejszych barów, klubów i innych miejsc rozrywki.
Tego dnia brunet chciał pobyć przez chwilę sam. W ciągu ostatnich dni w jego życiu zapanował wielki chaos. Tajemnice Paina, odnalezienie brata i cały dom na jego głowie, sprawiły, że, jak każdy normalny człowiek, potrzebował chwili wytchnienia i samotności. I dlatego wybrał się na długi spacer do dzielnicy, której nie widział przez kilka długich lat.

niedziela, 7 października 2012

"I hate everything about you" Rozdział 9

 Nowy rozdzialik, zaparszam do czytania. ^w^
I taaak, z tym oddziałem psychiatrycznym to chodzi o próbę samobójczą - ludzi po takiej próbie z reguły umieszcza się na obserwacji na takim właśnie oddziale. ;)

Rozdział 9


- Nie podoba ci się coś? - odburknął cicho Itachi. Miał nadzieję, że Painowi nie wpadnie do głowy jakiś głupi pomysł, który odkryje jego prawdziwe imię i nazwisko. A zwłaszcza nazwisko, przecież Sasuke na pewno by się zorientował, że są spokrewnieni. Nie chciał, by dowiedział się tego w tej chwili i w takich okolicznościach. Miał zamiar najpierw podrzucić mu anonimową wiadomość z informacją, że odnalazł go brat, że jest w pobliżu i chce się z nim spotkać. A może powinien najpierw zaprzyjaźnić się z nim, podając się jako Kakashi, niby to chcąc dowiedzieć się tylko czegoś więcej o stanie zdrowia Paina, a dopiero potem przyznać się kim tak naprawdę jest i jakie jest jego prawdziwe imię?